המלצות

לקוחות אשר בחרו להיעזר בשירותינו המשפטיים, מלווים את המשרד משנת הקמתו, ובחירתם להישאר איתנו, בין השאר בשל המיומנויות המשפטיות שלנו, מלמדת על שביעות רצונם ועל הקפדת משרדנו על מתן שירות איכותי והשגת תוצאות משפטיות לשביעות רצון לקוחותינו.

01.11.2021
חברת גריין סטון אנרג'י בע"מ עוסקת ביזום, תכנון והקמה של מתקנים להשבת אנרגיה ופרוייקטי סביבה. עו"ד שי ורד מלווה את הפעילות המשפטית של החברה. היכרותי עם עו"ד ורד הינה רבת שנים, ניסיונו המשפטי-מסחרי לצד מקצוענות, חשיבה יצירתית והיכולת לפשט בעיות מורכבות ולהביאן לכלל הסכמה בין הצדדים סייעו רבות בקידום הפרויקטים השונים בהם החברה מעורבת.
א. ע
10.11.2021
הי שי, זו הזדמנות נהדרת בשבילנו להודות לך על כל הטיפול המשפטי לאורך השנים. על הייעוץ המשפטי המדויק שתמיד הניב תוצאות לשביעות רצוננו. על הסבלנות שלך וההסברים שעזרו לנו להבין תמיד היכן אנו עומדים ולקבל כך החלטותמושכלות. על הייצוג שלך אותנו מול לקוחות וחתירה לפשרה והקטנת הוצאותינו. ועל תיק הליטיגציה שניהלת עבורנו ובו ייצגת אותנו באופן מרשים ונעים בכל שלבי המשפטלרבות בהוכחות בבית משפט השלום ובבית משפט מחוזי עד לזכיה שלנו באופן מלא בכלהתיק. אתה קודם כל איש ובן אדם מדהים שנעים מאוד לעבוד מולו. ומבחינה מקצועית אתה עורך דין מפולפל, מבריק, חד, יודע להתנסח ולטעון בצורה מדויקת ומהותית. עם הרבה ביטחון עצמי בבית המשפט ומול הצד השני ומרשים מאוד בניהול הוכחות ובחקירות. אז תודה רבה על כל השנים הללו ועל כל אלו שעוד יבואו…
ב. י ו - ט.י
17.11.2020
יש כל כך הרבה עורכי דין. יש כל כך הרבה משרדי עורכי דין ובתוך ההמון הזה יש כל כך מעט עורכי דין מצוינים, מקצועיים, אנושיים עם גישה מכבדת ועם אישיות מכובדת. כאלה שנולדו להיות עורכי דין, שפועלים מתוך שליחות מאמינים בפועלם ושמים את כל נפשם בכל תיק ובכל אדם. אני מתרגשת להמליץ לכם על עורך דין שי ורד, כאחד מעורכי הדין הטובים והמקצועיים ביותר שהכרתי. אם אתם זקוקים לעורך דין שיש בו כל מה שהזכרתי, זאת ההמלצה הטובה ביותר שאני יכולה לתת לכם.
ע. פ
10.08.2017
פניתי לעו"ד שי ורד עקב סכסוך משפחתי בנושא ירושה, לאחר שקיבלתי המלצה חמה מחברה שהסתייעה בשרותיו. שי הציע לנקוט באסטרטגיה של גישור ויישוב הסכסוך בניסיון להגיע לפשרה ללא נקיטת צעדים משפטיים, דבר שמנע עגמת נפש וחסך הוצאה כספית משמעותית. שי סייע ברקע ובסופו של דבר הגענו להסכם בין הצדדים ללא מעורבות ישירה של עורכי דין. לאורך כל התהליך קיבלנו משי מענה מידי לכל בעיה שהתעוררה, באופן חד ומקצועי. מעבר לטיפול המקצועי עו"ד שי ורד הינו אדם נעים הליכות, קשוב לצרכי הלקוח ומעורר אמון רב, כשלנגד עיניו עומדת אך ורק טובת הלקוח. אני ממליצה בחום להיעזר בשרותיו של עו"ד שי ורד.
ט.א.
24.08.2017
שי ורד הינו עורך דין הקשוב קשב רב ללקוחותיו, אמפטי, חריף ויצירתי. הייתי בקשר עם עורכי דין בתחומים שונים ומעל כולם בולט שי ביצירתיות טיעוניו ובליווי הצמוד לאורך כל הדרך עם לקוחותיו. ממליץ בחום רב!!!
א. פ.
28.07.2019
עבדתי עם עו״ד שי ורד על 2 התמודדויות משפטיות מורכבות. את שתיהן עו״ד ורד ניהל בצורה עניינית, שקולה ומקצועית. תרבות התקשורת של עו״ד ורד חריגה באיכותה במזרח התיכון – הוא תמיד היה זמין וגילה מוכנות להתאים את עצמו לצרכי הלקוח. ממליץ על עו״ד ורד בחום!
מ.פ.
30.10.2021
בחמש השנים האחרונות עו"ד שי ורד עוזר לי ומייצג אותי, הן במרפאה שברשותי, והן בעניינים אישים. בתקופה זו הוכיח מקצועיות רבה מאוד, חריצות ויכולת לתת מענה לבעיות מורכבות, אפילו בשעות לא שגרתיות. אני משוכנע שהוא יהיה נכס משמעותי לכל מי שייעזר בשירותיו.
ד"ר י.ו
04.01.2015
לכב' שי ורד משרד עו"ד בהיותי טכנולוג ויזם הייטק ותיק עבדתי במהלך השנים עם שורה ארוכה ומכובדת של עו"ד בארץ ובחו"ל. לפני מספר שנים נאלצתי להתמודד עם סכסוך עסקי מורכב מול בעלי מניות באחת החברות שייסדתי. בכפוף להמלצה, פניתי לעו"ד שי ורד. העבודה עם עו"ד ורד ארכה כשלוש שנים, במהלכן למדתי להכיר אדם בעל תכונות יוצאות דופן מבחינה מקצועית ואנושית כאחד. שי הוא לא רק מקצוען מהמעלה הראשונה - בקיא היטב בחוק, קפדן ומסודר, שם לב לפרטים הקטנים ביותר, ויצירתי. שי הוא גם אדם מהמעלה הראשונה - רגיש, ישר כסרגל, אנושי ואכפתי. מעט בנאלי לומר שאני ממליץ על עו"ד ורד מכל הלב כעו"ד ואף כידיד לעת צרה. זה צפוי ופשוט מידי, אך האמת היא שאני ממליץ עליו לכל מי שנקלע למבוך משפטי מורכב וקשה לו להתמודד עמו רגשית כי בחיבור שבין אדם לעו"ד, שי הוא פשוט פנומן. תודה לך עו"ד שי ורד וחבר יקר
ש.ג.
28.10.2021
עו"ד ורד טיפל עבורי במקצועיות בסוגיה מורכבת ורגישה, תוך הפעלת שיקול דעת על מנת לוודא שהנושא נפתר בצורה המיטבית בהיבט המשפטי, בעודו מקפיד על פרטים, וכן תוך כדי תשומת לב גם לשיקולים העסקיים. אני ממליץ עליו בחום.
נ.ש.
21.10.2021
עו"ד שי ורד יצג אותי באופן אישי ואת הקבוצה אותה אני מאמן, קבוצת ניטרו, במספר תיקים תוך הפגנת בקיאות מקצועית, ליווי אישי לאורך כל השלבים והשגת תוצאות משביעות רצון בסופם. העבודה עם שי היתה נעימה והרגשתי שאני יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליץ בחום.
נ. ב
06.09.2018
עו"ד שי ורד מקצוען, אמין, ומוכשר. קיבלתי ממנו טיפול משפטי מצוין. ממליץ עליו בחום.
ד"ר א.ב.ד
29.10.2021
שבת שלום עו"ד שי ורד יקירנו. כקולגה וכלקוח, אני מודה לך על שרות מצוין נאמן ומסור שהענקת לנו כשנזקקנו לך.. מאחל לך הצלחה להמשך הדרך, נשמח לקבל ממך שרותים משפטיים בעתיד ככל שנזקק. בברכה רבה
י.ב עו"ד (בדימוס)